L'amour Maison, czyli słów kilka o starym kinie

22:25

Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejne "miejsce z klimatem" w którym miałam okazję gościć. Dawno temu było tu kino Orzeł. Potem budynek popadał w niepamięć, a w pustej sali kinowej robiły wyścigi szczury. Na szczęście to już przeszłość, teraz w starym milanowskim kinie działa L'amour Maison. Wielbiciele klimatów Prowansji i stylu vintage poczują się tu jak w domu!


Po wielomiesięcznym remoncie w październiku ubiegłego roku L'amour Maison zainaugurowało swoją działalność. Powstał sklep z meblami Belldeco, stylową porcelaną i szkłem stołowym, lampami i dekoracjami.Od niedawna do oferty sklepu właściciele włączyli także ubrania i akcesoria ogrodowe GardenGirl.Sala kinowa pełni obecnie rolę sali koncertowej, miejsca organizacji spotkań z ciekawymi ludźmi, wystaw artystycznych i kameralnych seansów filmowych.


W L'amour Maison działa również stylowa kawiarenka z przygotowywanymi na miejscu specjałami.


W letnie dni pyszną kawę można wypić siedząc w wygodnych fotelach ustawionych przed budynkiem.


 L'amour Maison mieści się w Milanówku przy ul. Piłsudskiego 33, a informacji o najbliższych wydarzeniach kulturalnych odbywających się w tym klimatycznym miejscu szukajcie na https://www.facebook.com/pages/Lamour-Maison/1379522585601670

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Musisz się znów wybrać w nasze strony :)

   Usuń
 2. ale cudne miejsce...a te lustro podwójne..obłędne!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. wspaniałe miejsce - coś dla mnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne dekoracje a dziewczynkom pięknie w tych strojach. Kurcze... nieuchronnie zbliżają się do pełnoletności (jak by Pawlak powiedział) Pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jeśli zostawisz swój komentarz

KRUDO - polecam na zakupy!

Popular Posts

Moja lista blogów

Blog Archive

Łączna liczba wyświetleń

Pinterest

Subscribe