Już grudzień...

20:55

Wieczory nadchodzą tak szybko. Ocieplamy te chwile blaskiem świec. Dziś także tych na urodzinowym torcie Ani. Jakim cudem ona ma już 10 lat?  Kiedy się wprowadzaliśmy do naszego domu miała zaledwie kilka miesięcy i brudziła wszystko co się dało łapkami upaćkanymi jej ulubionymi brzoskwiniami.


Adwent to dla mnie czas refleksji. Przypominam sobie chwile, które minęły i uśmiecham się do każdej z nich. I do tych szczęśliwych, bo były wspaniałe i do tych niezbyt miłych, bo przecież minęły. Patrzę na moje coraz bardziej samodzielne dzieci i zastanawiam się jak to będzie kiedy wydorośleją. Czy podobnie jak ja będą się uśmiechać do wspomnień? 

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś w Magazynie Inspiracji zamieściłam tutorial dotyczący adwentowego stroika, a  zasadzie stroików. Bazą jednego z nich jest taca-gwiazda, którą przytargałam do domu z AgoHome. Komplecik tac urzekł mnie, gdy tylko zobaczyłam je w katalogu importera. Jakoś od razu zobaczyłam mniejszą z tac w takiej aranżacji:You Might Also Like

4 komentarze

  1. Dzieci tak szybko dorastają, że trudno za nimi nadążyć :)
    A u Ciebie znów piękne światło świec, ta w gwiezdnej tacy super wygląda, prosto i pięknie. Wystarczy pomysł, by z prostej rzeczy wyczarować coś wyjątkowego. No własnie .... pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale przytulnie i ciepło.
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jeśli zostawisz swój komentarz

KRUDO - polecam na zakupy!

Popular Posts

Moja lista blogów

Blog Archive

Łączna liczba wyświetleń

Pinterest

Subscribe