Puk, puk...

21:26

Kto tam? Historia... Jaka historia?  Sprzed wielu lat!  Chyba mam lekką obsesję na punkcie drzwi.  Nie przejdę spokojnie obok takich stareńkich, obdrapanych i z wielgachną klamką. Zawsze mnie korci żeby ich dotknąć, pogłaskać tę klamkę, sprawdzić dokąd prowadzą.  Jak wiadomo bezmyślne otwieranie nieznanych drzwi może się skończyć spotkaniem z kłami Cerbera albo innymi kłopotami, więc najczęsciej ograniczam się do zrobienia kilku fotek : )


You Might Also Like

7 komentarze

 1. Uwielbiam takie rzeczy. Piękne fotki!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne drzwi ja też takie uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. drzwi do tajemniczego świata, coś w tym jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dokładnie takie same mysli. Jak wracam z pracy to przechodzę obok starek kamienicy gdzie są duże, podwójne niebieskie drzwi. Korci mnei bardzo by zobaczyć co w środku...

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne drzwi. Ciekawe co skrywają...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też lubuję się w starociach. "Gdybym był bogaty..." jak śpiewał znany mleczarz, Kupiłabym stary pałacyk, a w nim piękne stare rzeczy w sensie antyki zajmowałyby doczesne miejsce. Pomarzyć, jak to pięknie robi się na sercu. Zapomniałam jeszcze dodać, że wokół byłby piękny ogród, pełen krzewów, kwiatów i drzew. Posągów, posążków, ławek i ławeczek. Intymnych zakamarków. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jeśli zostawisz swój komentarz

Pinterest

To moje drugie hobby...

To moje drugie hobby...
Ogródek Agnieszki

Like us on Facebook

Łączna liczba wyświetleń

Flickr Images

Subscribe