Puk, puk...

21:26

Kto tam? Historia... Jaka historia?  Sprzed wielu lat!  Chyba mam lekką obsesję na punkcie drzwi.  Nie przejdę spokojnie obok takich stareńkich, obdrapanych i z wielgachną klamką. Zawsze mnie korci żeby ich dotknąć, pogłaskać tę klamkę, sprawdzić dokąd prowadzą.  Jak wiadomo bezmyślne otwieranie nieznanych drzwi może się skończyć spotkaniem z kłami Cerbera albo innymi kłopotami, więc najczęsciej ograniczam się do zrobienia kilku fotek : )


You Might Also Like

7 komentarze

 1. Uwielbiam takie rzeczy. Piękne fotki!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne drzwi ja też takie uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. drzwi do tajemniczego świata, coś w tym jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam dokładnie takie same mysli. Jak wracam z pracy to przechodzę obok starek kamienicy gdzie są duże, podwójne niebieskie drzwi. Korci mnei bardzo by zobaczyć co w środku...

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne drzwi. Ciekawe co skrywają...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też lubuję się w starociach. "Gdybym był bogaty..." jak śpiewał znany mleczarz, Kupiłabym stary pałacyk, a w nim piękne stare rzeczy w sensie antyki zajmowałyby doczesne miejsce. Pomarzyć, jak to pięknie robi się na sercu. Zapomniałam jeszcze dodać, że wokół byłby piękny ogród, pełen krzewów, kwiatów i drzew. Posągów, posążków, ławek i ławeczek. Intymnych zakamarków. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jeśli zostawisz swój komentarz

KRUDO - polecam na zakupy!

Popular Posts

Moja lista blogów

Blog Archive

Łączna liczba wyświetleń

Pinterest

Subscribe