Serca rozdane

12:08

Kochani, serdecznie dziękuję za udział w zabawie. Ile się u Was rzeczy w tym roku wydarzyło!
Nuleczka przygarnęła psa, Gabrysia walczyła z chorobą syna a Szara Sowa z własną. Happy Alimak zdobyła się na mroźną kapiel, a Honcia zdobyła nową pracę. Marzena czeka na wnuczkę, Kasiaaa realizuje się wnętrzarsko. Do tego dalekie podróże, nowe wyzwania, praca nad sobą i wiele innych rzeczy, jakich dokonałyście w 2015r. Wszystkim Wam serdecznie gratuluję ciekawego, pełnego  wrażeń życia :)
Wybór wcale nie był łatwy, ale jakoś musiałam go dokonać.
Serce w paseczki


wędruje do:
Szarej Sowy - z życzeniami pokonania choroby i szybkiego powrotu do zdrowia. Kiedy szwankuje zdrowie, ważne, by ktoś Cię wspierał i pomagał. Serducho dla Ciebie i Twojego M!
Gabrieli Wysockiej - bo wiem jak ciężko przeżywa się chorobę dziecka (mój bilans tego roku: 9 pobytów córki w szpitalu), nawet jeśli to już całkiem "odrośnięty od maminej spódnicy" człowiek;
Honci - w nagrodę za wytrwałość w dążeniu do uzyskania wymarzonej pracy. Jako mama czwórki wiem, że nie samym domem człowiek żyje i choć bardzo się kocha rodzinę, to ważne jest również spełnianie własnych zawodowych zamierzeń;


dodatkowe serducho postanowiłam podarować Happy Alimak. Nie potrafię wyobrazić sobie kąpieli zimą, która nie skończyłaby się dla mnie zapaleniem płuc i/lub zapaleniem zatok. Jestem nieprawnym zmarzlakiem i zimą najchętniej nie wychodziłabym z ciepłego domu. Brawo za odwagę!

Pozostałych bardzo proszę o kontakt mailowy - przygotowałam dla Was małe, skromne niespodzianki w ramach nagrody pocieszenia  :)

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Dziękuję za zabawę :) Dziewczynom gratuluję
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję serduszkowym zwyciężczyniom! Takie pasiki na pewno upiększą każde wnętrze. I życzę wszystkim Wspaniałych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. :) dziękuję!!! Ale niespodzianka!!!:) Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje własne serce tak się uradowało, że samo (w piersi mej obfitej) powiększyło swą objętość!!! Dzięki serdeczne za przedświąteczny prezent, bo miłych gestów nigdy za wiele!!! Buziaki Aguś za to***

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję obdarowanym. Pozdrawiam przedświątecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. LOOOL:) Ależ się ucieszyłam!!! Dziękuję!!!!!!Honcia

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ niespodzianka! Bardzo dziękuję, wcale się nie spodziewałam. Gorąco pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jeśli zostawisz swój komentarz

KRUDO - polecam na zakupy!

Popular Posts

Moja lista blogów

Blog Archive

Łączna liczba wyświetleń

Pinterest

Subscribe