Planer tygodniowy - to kiedy do kina?

16:13

Dwa lata temu pozbyliśmy się telewizora zastępując czas spędzany przed ekranem na czas spędzany na spacerze lub na rodzinnych rozrywkach (np. grach). Zamiast bezmyślnie gapić się w telewizyjną sieczkę kiedy nachodzi nas ochota na obejrzenie filmu chodzimy z dzieciakami do kina. Mieszkając rzut beretem od Warszawy mamy zawsze w czym wybierać - jak nie kino, to może jam session w jednej z klimatycznych knajpek? Większość planów powstaje ad hoc, ale żeby nie zapomnieć o tych aktywnościach, które wcześniej zaplanowaliśmy zwykle oblepiłam karteczkami lodówkę. Dlatego kiedy wpadł mi w ręce na jakiejś wyprzedaży uszkodzony planer, pomyślałam: BINGO!


Uszkodzenie nie było wielkie, dało się łatwo zaszpachlować. Ramę pomalowałam białą farbą kredową. Planer wylądował na ścianie w naszej sypialni. I nareszcie pamiętam na kiedy mamy zarezerwowane bilety do kina :)

A Wy jak wspomagacie swoją pamięć? Kalendarz, notes, tablica korkowa czy powiadomienia w smartfonie?

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Ja bazgram w kalendarzu, pewnie zapominałabym wpisywać w taki tygodniowy planer. Każdą sprawę od razu zapisuję, nawet z wyprzedzeniem na parę miesięcy. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zasadniczo taki planer można by samemu zrobić - papier z powłoką tablicową, ramka na zdjęcia + zamówić lub samemu wyciąć naklejki (wszystko szło by pochytać na allegro :D). Chociaż wiadomo, że trochę roboty by z tym było...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam zamiar sam sobie zrobić, taki troszkę dłuższy niż tydzień. Cena 7 zł za uszkodzony skutecznie zmieniła moje plany ;)

   Usuń
 3. Ciekawy wpis! Taki planer na pewno jest przydatny dla zapominalskich. Ja jednak wolę zwykłe papierowe.

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jeśli zostawisz swój komentarz

KRUDO - polecam na zakupy!

Popular Posts

Moja lista blogów

Blog Archive

Łączna liczba wyświetleń

Pinterest

Subscribe