Wiosenne porządki w pracowni

16:43

Postanowiłam wreszcie wziąć się za porządki w  pracowni. W kolejce czekają nowe mebelki i inne drobiazgi do pomalowania, reanimacji lub przeróbki, a tymczasem miejsca już brak by to wszystko upychać. Zebrała mi się spora górka zbędnych przedmiotów. Głównie rzeczy robione na potrzeby warsztatów, targów, pokazów czy sesji zdjęciowych do tutoriali. Trochę książek poradnikowych z zakresu różnego rękodzieła. Parę drobnych mebelków... Niby nic, ale przeszkadzają. Może komuś z Was się przydadzą?

 

Między innymi ta skrzyneczka. Malowana resztkami różnych farb w odcieniach szarego i błękitu, woskowana. Może służyć jako herbaciarka, ale i jako pojemnik na drobiazgi czy biżuterię.

 
Półeczka potrzebna mi była na zimowy kiermasz Mojego Mieszkania, aby mieć na czym wyeksponować słoiczki z woskami. Ma ładną formę. Może kto przygarnie?  Sporo się nazbierało drobiazgów - doniczki, świeczniki, zawieszki.
Wszystko to wystawiam na Allegro w bardzo niskich cenach, często od złotówki. Zajrzyjcie jeśli macie ochotę albo lubicie polować na okazje. Kolejne aukcje będę wystawić do końca tygodnia, bo robienie fotek i opisów trochę trwa. Link do mojego profilu: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1812339

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Chciałam spytać czy możliwy będzie odbiór w sklepiku towaru zakupionego na allegro?

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałam spytać czy możliwy będzie odbiór w sklepiku towaru zakupionego na allegro?

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne rzeczy oferujesz,gdyby to było trochę wstecz z pewnością bym się skusiła,
  tyle tego nazbierałam ,że mam zakaz zbieractwa na kilka lat !
  Pozdrawiam gorąco,

  OdpowiedzUsuń
 4. Odbiór w B.S. W sklepie możliwy?

  OdpowiedzUsuń

Miło mi będzie jeśli zostawisz swój komentarz

KRUDO - polecam na zakupy!

Popular Posts

Moja lista blogów

Blog Archive

Łączna liczba wyświetleń

Pinterest

Subscribe